Megan Fox'un yeni stili göz kamaştırdı

Magazin haberleri | 37 yaşındaki "Transformers" yıldızı Megan Fox, Pazar günü pembe saçlarına veda etti. Magazin yıldızı Megan Fox yeni saç stiliyle kamera karşısına geçti ve sosyal medya hesabından paylaştı. Megan Fox yeni stiliyle adeta göz kamaştırdı.

2 Nisan 2024 Salı 23:50 - Güncelleme: 2 Nisan 2024 Salı 23:59
Kaynak: Eraycan Erginbaş
1 / 11

37 yaşındaki "Transformers" yıldızı Megan Fox, Pazar günü pembe saçlarına veda etti. Magazin yıldızı Megan Fox yeni saç stiliyle kamera karşısına geçti ve sosyal medya hesabından paylaştı. Megan Fox yeni stiliyle adeta göz kamaştırdı.

2 / 11

Megan Fox, ünlülerin sevdiği marka Namilia'dan siyah kısa bluzunu (45 dolar) sallarken küt bob kesimli ve açık mavi saçlarıyla kamera karşısına geçti.

3 / 11

Megan Fox yeni stilini "jedi çağıma giriyorum" notuyla paylaştı.

4 / 11

Daha önce saçlarını omuzlarının birkaç santim altında bırakan Megan Fox, kısa saçlarını ve donuk mavi rengini sergileyerek mavi gözlerini parlak pembe gölgeyle vurgulayarak fotoğraf atlıkarıncasında çeşitli pozlar verdi.

5 / 11

Megan Fox hayranları yeni görünümüne övgüler yağdırdı.

6 / 11

Megan Fox'un hayranlarından şöyle yorumlar geldi "Megan Fox'un saçını maviye boyadığını gördüm, ben de saçımı maviye boyadım."

7 / 11

İŞTE MEGAN FOX'UN YENİ STİLİ

Başka bir Instagram kullanıcısı ise "Ooo gözlerinle eşleşiyor ????" eklerken, Fox'un makyaj sanatçısı Jenna Kristina ise "???????? sen bu dünyanın dışındasın!!" yazdı.

8 / 11

9 / 11

10 / 11

11 / 11

Kaynak: Eraycan Erginbaş
Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz